Electrolux EW6SN426WI kaina
Electrolux EW6SN426WI kaina
ELECTROLUX EW6SN426WI |
|
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
429.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-27 14:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543826254 |
| Gamintojo kodas | ew6sn426wi |
| Maksimalus skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 56kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.56kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4000l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 190min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 77db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 40l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |




































