Electrolux EW6FN528W kaina
Electrolux EW6FN528W kaina
Skalbimo mašina Electrolux EW6FN528WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
445.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
445.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6FN528WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
458.35 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
458.35 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7332543971107 |
| Gamintojo kodas | ew6fn528w |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 63kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.63kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4300l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 54.7cm |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































