Electrolux EW2F428BP kaina
Electrolux EW2F428BP kaina
Electrolux Skalbimo mašina EW2F428BP |
|
390.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
390.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Electrolux EW2F428BPTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
434.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Washing machine EW2F428BP |
|
442.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
442.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394112664 |
| Gamintojo kodas | ew2f428bp |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 47l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 54cm |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |






















