Electrolux EW6SM406BXE kaina
Electrolux EW6SM406BXE kaina
ELECTROLUX EW6SM406BXE Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
393.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
393.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux EW6SM406BXETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
425.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-14 12:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394101491 |
| Gamintojo kodas | ew6sm406bxe |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 48kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1351aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 197min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Svoris | 58.5kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 40l |
| Ekrano tipas | led |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | -kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, sporto programa, skalavimas, eco, gręžimas, lauke dėvima apranga, Šilkinių skalbinių programa, delikatus skalbimas, antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Kita informacija | sensicare automatinis įkrovos nustatymas; softplus; steam anti-allergy |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, garų funkcija, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Rodyti daugiau | |








































