Electrolux EW6F3494ACE kaina
Electrolux EW6F3494ACE kaina
Electrolux 600 SensiCare, 9 kg, gylis 63,6 cm, 1400 aps./min. - Skalbimo mašinaSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
659.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394041865 |
| Gamintojo kodas | ew6f3494ace |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1351aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 75db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | išmanusis įrenginys |
| Rodyti daugiau | |


























