Electrolux EW6F1492E kaina
Electrolux EW6F1492E kaina
Electrolux EW6F1492EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 458.0 € |
|
410.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EW6F1492E Skalbimo mašinaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
411.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
411.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW6F1492E |
|
442.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
442.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394042466 |
| Gamintojo kodas | ew6f1492e |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.049kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 63.6cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Inverterinis variklis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |









































