Šaldiklis Candy CCTOS 542WH kaina
Šaldiklis Candy CCTOS 542WH kaina
Šaldytuvas CANDY CCTOS 542WHNYra sandėlyje. |
|
169.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
169.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas CANDY CCTOS 542WHN |
|
170.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
170.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy CCTOS542WHN šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 29.27 eur/mėn |
|
175.60 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
175.60 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
CANDY CCTOS 542WHNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209.0 € |
|
185.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8059019018799 |
| Gamintojo kodas | cctos 542whn |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 171kwh |
| Bendra talpa | 109l |
| Šaldytuvo talpa | 95l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 28kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 lentynos durelėse; 1 daržovių stalčius; stiklinės lentynos |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |





































