Šaldiklis Heinner HFF-V102BKE++ kaina
Šaldiklis Heinner HFF-V102BKE++ kaina
Šaldiklis HFF-V102BKE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.69 € |
|
234.35 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis HFF-V102BKE++ HEINNERLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
255.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Heinner HFF-V102BKE++ šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.99 eur/mėn |
|
219.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-V102BKE++ |
|
219.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
219.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-V102BKE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
228.65 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
228.65 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldiklis HFF-V102BKE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 246.69 € |
|
234.35 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis HFF-V102BKE++ HEINNERLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
255.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494023346 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | hff-v102bke++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 103l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 5.2kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 83.8cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | -kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |















