Šaldiklis Heinner HFF-V102SE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-V102SE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-V102SEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
219.89 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Šaldiklis HFF-V102SE++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
225.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
225.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldiklis Heinner HFF-V102SEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
226.49 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-11 11:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494023339 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-v102se++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 103l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 5.2kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 83.8cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | apverčiamos durelės; reguliuojamas termostatas |
| Rodyti daugiau | |

















