Šaldytuvas Bosch KGE39AICA kaina
Šaldytuvas Bosch KGE39AICA kaina
Šaldytuvas Bosch KGE39AICA Serie | 6 201 x 60 cm |
|
679.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
679.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGE39AICAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
699.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
699.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
BOSCH KGE39AICA |
|
635.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
635.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGE39AICAYra sandėlyje. |
|
639.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
639.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGE39AICA | BO408 |
|
667.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
667.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGE39AICAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
667.80 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
667.80 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch KGE39AICA šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.78 eur/mėn |
|
667.80 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
BOSCH KGE39AICA |
|
669.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
669.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGE39AICA Serie | 6 201 x 60 cm |
|
679.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
679.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGE39AICAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
699.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
699.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGE39AICAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
699.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
699.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGE39AICAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
699.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
699.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 12:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005207121 |
| Gamintojo kodas | 2015476 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 168kwh |
| Bendra talpa | 343l |
| Šaldytuvo talpa | 249l |
| Šaldiklio talpa | 94l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 14kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis, sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 201cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 80.2kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Rodyti daugiau | |
















































