Šaldytuvas Bosch KGN33NWEB kaina
Šaldytuvas Bosch KGN33NWEB kaina
Bosch KGN33NWEBNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
458.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN33NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
465.10 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Apatinis šaldytuvas su šaldikliu KGN 33 NW EBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
511.29 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu BOSCH KGN33NWEBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
529.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN33NWEBSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
599.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
599.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
BOSCH KGN33NWEB ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
429.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
429.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas su šaldikliu BOSCH KGN33NWEB 176cm., No FrostDaugiau |
|
432.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
432.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN33NWEBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
432.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
432.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
BOSCH KGN 33NWEB No Fost 282 l refrigerator-freezer white | KGN33NWEB | 42420051.. |
|
441.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Bosch KGN33NWEB šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.60 eur/mėn |
|
455.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Bosch KGN33NWEBNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
458.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Bosch KGN33NWEBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
459.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
459.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN33NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
465.10 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN33NWEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
465.10 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
BOSCH KGN33NWEB |
|
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
479.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Serie 2 KGN33NWEB fridge-freezer Freestanding 282 L E White |
|
494.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
494.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Apatinis šaldytuvas su šaldikliu KGN 33 NW EBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
511.29 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu BOSCH KGN33NWEBKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
529.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN33NWEBSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
599.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
599.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
BOSCH KGN 33NWEB No Fost 282 l refrigerator-freezer white |
|
609.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
609.37 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Series 2 E šaldytuvas 4242005196517 |
|
658.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
658.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 19:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005196517 |
| Gamintojo kodas | kgn33nweb |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 228kwh |
| Bendra talpa | 279l |
| Šaldytuvo talpa | 192l |
| Šaldiklio talpa | 87l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18 / -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 19val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 176cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 58.6kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | multi flow oro cirkuliacijos sistema, bešerkšnė šaldymo sistema. |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Palaikomos technologijos | multibox, multi airflow, no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |





























































