Šaldytuvas Bosch KGN33NLEB kaina
Šaldytuvas Bosch KGN33NLEB kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN33NLEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
468.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas-šaldiklis Bosch KGN33NLEB, 176cm. NoFrost |
|
468.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
468.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie | 2 KGN33NLEBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649.0 € |
|
484.38 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch, 282 L, aukštis 176 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
609.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
609.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN33NLEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
468.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN33NLEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
468.20 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch KGN33NLEB šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.82 eur/mėn |
|
468.20 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas-šaldiklis Bosch KGN33NLEB, 176cm. NoFrost |
|
468.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
468.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BOSCH KGN33NLEB ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Serie | 2 KGN33NLEBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649.0 € |
|
484.38 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH KGN33NLEB |
|
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
529.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH KGN33NLEB |
|
549.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
549.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Šaldytuvas BOSCH KGN33NLEBKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 599.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Bosch KGN33NLEBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
599.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
599.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN33NLEBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
599.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
599.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch, 282 L, aukštis 176 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
609.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
609.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
KGN33NLEB Serie 2, Kühl-/Gefrierkombination edelstahl |
|
683.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
683.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Series 2 E Kgn33nleb šaldytuvas |
|
725.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
725.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005196494 |
| Gamintojo kodas | kgn33nleb |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 228kwh |
| Bendra talpa | 279l |
| Šaldytuvo talpa | 192l |
| Šaldiklio talpa | 87l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 19val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 176cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 59kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | multi flow oro cirkuliacijos sistema, bešerkšnė šaldymo sistema. |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | multibox, multi airflow, no frost |
| Rodyti daugiau | |
























































