Šaldytuvas Bosch KGN362LDF kaina
Šaldytuvas Bosch KGN362LDF kaina
Šaldytuvas Bosch KGN362LDF 4 serija, Nerūdijančio plieno efektas |
|
699.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
699.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN362LDFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 821 € |
|
729.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
729.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch KGN362LDF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 116.65 eur/mėn |
|
699.89 €
16-17 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 16-17 d.d. |
699.89 €
16-17 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 16-17 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN362LDF 4 serija, Nerūdijančio plieno efektas |
|
699.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
699.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN362LDFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 821 € |
|
699.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
699.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH KGN362LDF Šaldytuvas + DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
700.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
700.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH KGN362LDF |
|
729.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
729.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN362LDFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
729.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
729.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN362LDFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
729.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
729.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGN362LDFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 821 € |
|
729.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
729.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BOSCH KGN362LDF |
|
739.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
739.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005281473 |
| Gamintojo kodas | kgn362ldf |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 199kwh |
| Bendra talpa | 321l |
| Šaldytuvo talpa | 218l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 66.5cm |
| Svoris | 61.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |








































