Šaldiklis Bosch GSN36VIFV kaina
Šaldiklis Bosch GSN36VIFV kaina
Šaldiklis Bosch GSN36VIFV Series 4, NoFrost, 242 L, 186 cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
599.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
BOSCH GSN36VIFV |
|
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005194018 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gsn36vifv |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 237kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 25val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 69.14kg |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | keičiama durų atidarymo kryptis |
| Rodyti daugiau | |










































