Šaldiklis Bosch GSN36VXEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN36VXEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN36VXEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 909 € |
|
731.36 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch GSN36VXEPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1043.0 € |
|
731.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch GSN36VXEP Serija 4, Laisvai statomas šaldiklis, 186 x 60 cm, Juodas šlifuo.. |
|
769.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
769.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch, Series 4, NoFrost, 242 L, aukštis 186 cm, juodas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
849.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
849.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BOSCH GSN36VXEP Series 4 cabinet freezer, brushed black steel, anti fingerprint .. |
|
717.12 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Šaldiklis BOSCH GSN36VXEPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
731.36 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
731.36 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN36VXEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 909 € |
|
731.36 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Bosch GSN36VXEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 909 € |
|
731.36 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldiklis BOSCH GSN36VXEPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
731.36 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
731.36 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Bosch GSN36VXEPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1043.0 € |
|
731.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH GSN36VXEP ŠaldiklisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
732.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
732.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN36VXEP, juodas šlifuotas plienas, atsparus pirštų atspaudams.. |
|
749.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Bosch GSN36VXEP Serija 4, Laisvai statomas šaldiklis, 186 x 60 cm, Juodas šlifuo.. |
|
769.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
769.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch, Series 4, NoFrost, 242 L, aukštis 186 cm, juodas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
849.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
849.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Bosch Zamrażarka Bosch Bosch GSN36VXEP zamrażarka Zamrażarka wolnostojąca Wolnos.. |
|
912.40 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Šaldiklis Bosch GSN36VXEP laisvai pastatomas šaldiklis 242 l E Black | GSN36VXEP.. |
|
1040.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 14:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005388561 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gsn36vxep |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 234kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 18kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 72.7kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | variozone, bigbox stalčiai, led apšvietimas, reversuojama durų kryptis |
| Rodyti daugiau | |









































