Šaldiklis Bosch GSN33VWEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN33VWEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN33VWEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
650.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch GSN33VWEP Serija 4, Laisvai statomas šaldiklis, 176 x 60 cm, Baltas |
|
739.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
739.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
BOSCH GSN33VWEP - Šaldiklis spinta - 225 L - No frost multiairflow šaldymas - L ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
783.30 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch GSN33VWEP šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 63.82 eur/mėn |
|
638.22 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Bosch GSN33VWEPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
638.22 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
638.22 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH GSN33VWEP ŠaldiklisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
639.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
639.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BOSCH GSN33VWEP |
|
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
639.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN33VWEPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
650.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
650.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN33VWEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
650.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Bosch GSN33VWEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
650.98 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch GSN33VWEP Serija 4, Laisvai statomas šaldiklis, 176 x 60 cm, Baltas |
|
739.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
739.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
BOSCH GSN33VWEP - Šaldiklis spinta - 225 L - No frost multiairflow šaldymas - L ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
783.30 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GSN33VWEP Serie 4, Gefrierschrank weiß |
|
817.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
817.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 12:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005247752 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gsn33vwep |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 228kwh |
| Bendra talpa | 225l |
| Temperatūra | -24°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 25val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“), greitas užšaldymas |
| Aukštis | 176cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 65.05kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | keičiama durų atidarymo kryptis |
| Rodyti daugiau | |



















































