Šaldiklis Bosch GSN29VWEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN29VWEP kaina
Šaldiklis Bosch GSN29VWEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
625.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch GSN29VWEP GSN29VWEP Serija 4, Laisvai statomas šaldiklis, 161 x 60 cm, Bal.. |
|
625.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
625.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldiklis BOSCH GSN29VWEPKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 699.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
639.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BOSCH GSN29VWEP Šaldiklis - Turime sandėlyjeLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
599.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
599.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BOSCH GSN29VWEP |
|
619.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN29VWEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
625.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldiklis Bosch GSN29VWEP, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
625.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch GSN29VWEP šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.60 eur/mėn |
|
625.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Bosch GSN29VWEPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
625.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
625.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch GSN29VWEP GSN29VWEP Serija 4, Laisvai statomas šaldiklis, 161 x 60 cm, Bal.. |
|
625.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
625.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldiklis Bosch GSN29VWEPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
638.50 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
638.50 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldiklis BOSCH GSN29VWEPKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 699.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
639.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
GSN29VWEP Serie 4, Gefrierschrank weiß |
|
673.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
673.19 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005200061 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | gsn29vwep |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 221kwh |
| Bendra talpa | 200l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 25val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“), greitas užšaldymas |
| Aukštis | 161cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 58.75kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | reguliuojamos kojelės |
| Rodyti daugiau | |















































