Šaldiklis Bosch GIV21AFE0 kaina
Šaldiklis Bosch GIV21AFE0 kaina
GIV21AFE0 Serie 6, Gefrierschrank |
|
644.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
644.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch GIV21AFE0 montuojamasis šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.05 eur/mėn |
|
660.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Bosch GIV21AFE0Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
782.97 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 09:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4242005126996 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 176kwh |
| Bendra talpa | 95l |
| Temperatūra | 10 - 43 °c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 13val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 87.4cm |
| Plotis | 55.8cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 39.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita informacija | bigbox stalčius; freshsense jutikliai; superfreezing; Įspėjamasis signalas |
| Rodyti daugiau | |


































