Gartraukis Bosch DUL63CC20 kaina
Gartraukis Bosch DUL63CC20 kaina
Gartraukis Bosch DUL63CC20, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
160.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Montuojamas po spintele gartraukis Bosch DUL63CC20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
160.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
160.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Gartraukis Bosch DUL63CC20, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
160.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch DUL63CC20, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 234.9 € |
|
160.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch DUL63CC20 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.83 eur/mėn |
|
160.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
160.99 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Montuojamas po spintele gartraukis Bosch DUL63CC20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
160.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
160.99 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Gartraukis Bosch DUL63CC20 Serija 4, montuojamas iš apačios, Baltos spalvos |
|
160.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
160.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
DUL63CC20 Serie 4, Dunstabzugshaube weiß |
|
205.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
205.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch DUL63CC20 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Balta D 350 m³/h |
|
216.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
216.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242002968476 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dul63cc20 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 93.3kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 8.7 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 11lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 175m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48.2cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Svoris | 0.33kg |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















































