Gartraukis Bosch DUL63CC50 kaina
Gartraukis Bosch DUL63CC50 kaina
Gartraukis Bosch Serie 4 DUL63CC50, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch Serie 4 DUL63CC50Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Klasikinis sieninis gaubtas BOSCH DUL63CC50 - L 60 cm - Nerūdijantis ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 187.0 € |
|
149.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas Bosch Hood DUL63CC50 Series 4 Conventional, Energy efficiency c..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
156.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Bosch DUL63CC50 |
|
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Bosch DUL63CC50 cooker hood Wall-mounted Stainless steel D 350 m³/h |
|
147.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
147.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch DUL63CC50 cooker hood Wall-mounted Stainless steel D 350 m³/h |
|
148.77 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Gartraukis Bosch Serie 4 DUL63CC50, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Bosch Serie 4 DUL63CC50, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 190.9 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Montuojamas po spintele gartraukis Bosch DUL63CC50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
149.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
149.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Gartraukis Bosch Serie 4 DUL63CC50Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
149.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Klasikinis sieninis gaubtas BOSCH DUL63CC50 - L 60 cm - Nerūdijantis ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 187.0 € |
|
149.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch DUL63CC50 cooker hood Wall-mounted Stainless steel 350 m³/h D |
|
150.02 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Bosch DUL63CC50 gartraukis, montuojamas ant sienos, nerūdijančio plieno, D 350 m..Daugiau |
|
151.68 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Bosch DUL63CC50 gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.22 eur/mėn |
|
152.24 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
BOSCH DUL63CC50 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
153.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
153.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Gartraukis Bosch Siemens Hood Bosch DUL63CC50 |
|
154.38 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
154.38 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Garų surinktuvas Bosch Hood DUL63CC50 Series 4 Conventional, Energy efficiency c..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
156.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Montuojamas po spintele gartraukis Bosch DUL63CC50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
156.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
156.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Hood Bosch DUL63CC50 |
|
160.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
160.42 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch DUL63CC50 gartraukis, montuojamas ant sienos, nerūdijančio plieno, D 350 m.. |
|
165.73 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Gartraukis Bosch DUL63CC50 |
|
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Bosch DUL63CC50 sieninis gartraukis Nerūdijančio plieno D 350 m³/h |
|
171.15 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Bosch DUL63CC50 Virtuvės gartraukis, sieninis, nerūdijančio plieno, D 350 m³/h |
|
185.55 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Bosch Dul63cc50 |
|
189.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
189.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242002968506 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dul63cc50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 350m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 58db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48.2cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 100mm |
| Svoris | 7kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Savybės | su riebalų filtru |
| Rodyti daugiau | |


























































