Blackview BV6300 Pro kaina
Blackview BV6300 Pro kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (36)
Blackview BV6300 Pro Outdoor Smartphone ohne Vertrag - Ultraslim Ergonomisch.. |
|
160.45 €
|
Išparduotapiguperku.lt |
Išmanusis telefonas BLACKVIEW MOBILE PHONE BV6300 PRO/BLACK BV6300PROBLACK |
|
199.99 €
|
Išparduotaelkor.lt |
Blackview BV6300 Pro 14,5 cm (5.7") Dviguba SIM jungtis Android 10.0 4G 6 G.. |
|
207.20 €
|
Išparduotafrog.lt |
Blackview Smartphone BV6300 PRO 6/128GB 4380 mAh DualSIM orange BV6300Pro-OE/BV |
|
207.41 €
|
Išparduotatoppc.lt |
BLACKVIEW BV6300 Pro Helio P70 6GB+128GB išmanusis telefonas 4380mAh Android 10... |
|
211.00 €
|
Išparduotajoom.com |
BLACKVIEW BV6300 Pro 14.5 cm (5.7") Dual SIM Android 10.0 4G 6 GB 128 GB 4380 mA.. |
|
216.60 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Blackview BV6300 Pro 14,5 cm (5,7") Dual SIM Android 10.0 4G USB Type-C 6 GB 128.. |
|
219.43 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Blackview BV6300 Pro 14.5 cm (5.7") Dual SIM Android 10.0 4G USB Type-C 6 GB 128.. |
|
230.73 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Blackview BV6300 Pro 14,5 cm (5,7 colio) su dviem SIM kortelėmis Android 10.0 4G.. |
|
231.56 €
|
Išparduotaintop.lt |
Kainų kitimo istorija - Blackview BV6300 Pro

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Blackview BV6300 Pro
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548306382 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 5.7 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1440 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 16 + 8 + 2 + 0.3mpx |
| Priekinė kamera | 13mpx |
| Blykstė | + |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 4 x 2.1 + 4 x 2.0ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6144mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės talpa | iki 512gb |
| Baterijos tipas | 4380 |
| Baterijos talpa | 4380mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, bevielis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Modelis | blackview bv6300 pro |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 159.6mm |
| Plotis | 78.2mm |
| Gylis | 12.8mm |
| Svoris | 230g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





































