Blackview Xplore 1 256GB kaina
Blackview Xplore 1 256GB kaina
Mobilusis telefonas Blackview Xplore 1, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.9 € Daugiau |
|
273.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telefonas 5G Blackview XPLORE 1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319.95 € Daugiau |
|
277.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW XPLORE 1/12/256GB ORANGELizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
278.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Išmanusis telefonas Blackview MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB ORANGE |
|
249.00 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Išmanusis telefonas XPLORE 1/12/256GB ORANGE BLACKVIEWDaugiau |
|
255.58 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
255.58 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Mobilusis telefonas XPLORE 1/12/256GB Black BLACKVIEW | XPLORE 1 12/256GB BLACK ..Daugiau |
|
255.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
257.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
257.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview Xplore 1, 12GB/256GB, Orange XPLORE 1 12/256GB ORANGEDaugiau |
|
257.44 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
257.44 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Blackview Xplore 1 12/ 256GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.94 eur/mėn Daugiau |
|
259.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Telefonas Blackview Xplore 1 12GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
259.39 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
259.39 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Išmanusis telefonas Blackview Telefonas XPLORE 1/12/256GB OranžinisDaugiau |
|
259.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
259.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
259.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
259.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB ORANGE BLACKVIEW | XPLORE 1 12/256GB ORANGEDaugiau |
|
259.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
259.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB ORANGE BLACKVIEW|XPLORE 1 12/256GB ORANGEDaugiau |
|
262.47 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Telefonas Blackview Xplore 1 12GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
264.58 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
264.58 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Blackview Xplore 1 5G išmanusis telefonas MediaTek Dimensity 7050 12GB RAM 256GB..Daugiau |
|
264.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Rugged Smartphone Blackview XPLORE 1 (12GB/256GB) - 5G, 20000mAh Monster Battery..Daugiau |
|
269.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
269.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/ 12/ 256GB ORANGE BLACKVIEW Mobilieji telefonai |
|
271.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
271.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mobilusis telefonas Blackview Xplore 1, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.9 € Daugiau |
|
273.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Blackview Xplore 1, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.9 € Daugiau |
|
273.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Smartfon Blackview Blackview Xplore 1 12/256GB Czarny | XPLORE 1 12/256GB BLACK ..Daugiau |
|
274.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Blackview MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB BLACK | XPLORE 1 12/256GB BLACK | 69315..Daugiau |
|
274.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Telefonas 5G Blackview XPLORE 1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319.95 € Daugiau |
|
277.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW XPLORE 1/12/256GB ORANGELizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
278.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
279.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
279.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/12/256GB ORANGE BLACKVIEWDaugiau |
|
291.61 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
291.61 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548323891 |
| Energijos klasė | c |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Gamintojo kodas | xplore 1 12/256gb black |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g, wi‑fi, bluetooth, nfc |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.78 |
| Ekrano raiška | 2460 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 64mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps |
| Atmintis ir procesorius | 12 gb ram (+24 gb virtuali), 256 gb rom |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.4 + 6 x 2.0ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 1200mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 20000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, gps |
| Jungties tipas | usb type-c |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | blackview xplore1 |
| Plotis | 83mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | „rugged“ korpusas; belaidis įkrovimas 45 w; naktinio matymo kamera (modelio versijose gali skirtis) |
| Gamintojo spalva | black |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |












































