Blackview Xplore 1 512GB kaina
Blackview Xplore 1 512GB kaina
Mobilusis telefonas Blackview Xplore 1, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
265.17 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
265.17 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
283.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BLACKVIEW XPLORE 116/512GBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.0 € Daugiau |
|
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Išmanusis telefonas XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW |
|
261.26 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
261.26 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Blackview Xplore 1, 16GB/512GB, Black XPLORE 1 16/512GB BLACK |
|
261.34 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
261.34 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW |
|
262.70 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
262.70 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mobilusis telefonas Blackview Xplore 1, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
265.17 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
265.17 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mobilusis telefonas Blackview Xplore 1, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
265.17 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
265.17 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Blackview Xplore 1 16/ 512GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.52 eur/mėn |
|
265.17 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis telefonas Blackview Xplore 1 16/512GB Juodas |
|
265.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
265.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW | XPLORE 1 16/512GB BLACK |
|
265.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
265.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW |
|
265.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
265.27 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Telefonas Blackview Xplore 1 16GB/512GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
265.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
265.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW|XPLORE 1 16/512GB BLACK |
|
270.02 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Telefonas Blackview Xplore 1 16GB/512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
270.60 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
270.60 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Rugged Smartphone BLACKVIEW XPLORE 1 5G, 16GB RAM / 512GB ROM, 20000mAh Battery,.. |
|
275.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
275.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/ 16/ 512GB BLACK BLACKVIEW Mobilieji telefonai |
|
276.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
276.08 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Mobilusis telefonas XPLORE 1/16/512GB ORANGE BLACKVIEW | 6931548323914 | 6931548..Daugiau |
|
278.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Išmanusis telefonas Blackview XPLORE 1 Rugged Smartphone 16GB/512GB 5G Outdoor P..Daugiau |
|
279.00 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Smartfon Blackview Xplore 1 16/512GB Czarny | XPLORE 1 16/512GB BLACK | 69315483.. |
|
279.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Blackview MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK | XPLORE 1 16/512GB BLACK | 69315.. |
|
280.20 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
283.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Blackview Xplore 1 5G išmanusis telefonas 16GB RAM 512GB MediaTek Dimensity 7050..Daugiau |
|
287.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW |
|
289.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
289.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE XPLORE 1/16/512GB BLACK BLACKVIEW |
|
290.53 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
290.53 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BLACKVIEW XPLORE 116/512GBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.0 € Daugiau |
|
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 07:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548323914 |
| Energijos klasė | c |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, 3g, wi‑fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/6, dual‑band), bluetooth, gps/glonass/galileo/beidou, otg, ir nuotolinio valdymo funkcija |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekranas | 6.78 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.78 |
| Ekrano raiška | 2040 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 64mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | led |
| Atmintis ir procesorius | 16 gb ram (išplečiama iki 32 gb virtuali), 512 gb rom (+ microsd iki 2 tb), mediatek dimensity 7050, aštuonių branduolių |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.4 + 6 x 2.0ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 16000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Akumuliatorius | 20000 mah, 55 w greitasis įkrovimas, otg atvirkštinis įkrovimas |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 20000mah |
| Budėjimo laikas iki | 1008val. |
| Programinė įranga | dokeos 4.2, doke ai, 3 metų ota atnaujinimai |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | blackview xplore1 |
| Svoris | 638g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | mil‑std‑810h, atsparus slėgiui iki 500 kg |
| Gamintojo spalva | orange/black |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 18 |
| Rodyti daugiau | |





































