Blackview BV6200 Pro 128GB kaina
Blackview BV6200 Pro 128GB kaina
Mobilusis telefonas Blackview BV6200 Pro, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 163.9 € |
|
144.37 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telefonas Blackview Rugged BV6200 Pro 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 207.0 € Daugiau |
|
150.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW BV6200PRO6/128BLACKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
157.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Blackview BV6200 Pro 6/ 128GB Black/ Orange mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.44 eur/mėn |
|
144.37 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BV6200 Pro, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 163.9 € |
|
144.37 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BV6200 Pro, 128 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 163.9 € |
|
144.37 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/128/BLACK BLACKVIEW |
|
145.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
145.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview BV6200 Pro, 6GB/128GB, Black BV6200PRO6/128BLACK |
|
145.57 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
145.57 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/128/BLACK BLACKVIEW |
|
146.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
146.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/128/BLACK BLACKVIEW | BV6200PRO6/128BLACK |
|
146.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
146.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas Blackview Rugged BV6200 Pro 6/128GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 207.0 € Daugiau |
|
150.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/ 128/ BLACK BLACKVIEW Mobilieji telefonai |
|
151.88 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
151.88 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Atsparus išmanusis telefonas su didele baterija BV6200Pro 6.56″ HD+ 6 GB 128 GB ..Daugiau |
|
153.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW BV6200PRO6/128BLACKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
157.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Blackview BV6200Pro 6.56" HD+ Helip P35 (Octacore 2.3Ghz) 6GB+128GB DS TF Card (..Daugiau |
|
159.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
159.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/128/BLACK BLACKVIEW |
|
164.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
164.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/128/BLACK BLACKVIEW |
|
164.68 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
164.68 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548314721 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP68 / IP69K |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 13000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Lithium |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Prekės svoris su pakuote | 800.0 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | 4x2.35 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | PowerVR GE8320 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.56 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1000 |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | USB Type-C |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Budėjimo laikas iki | 1488 |
| Pokalbių trukmė iki | 50 |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 438 |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Ryšių standartas | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 3G HSDPA 900 / 2100 4G 1, 3, 7, 8, 20, 40 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | MicroSD |
| Ekrano raiška | 720 x 1612 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | BV6200 Pro |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 13 + 0.3 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 269 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |

















































