Blackview Fort 1 256GB kaina
Blackview Fort 1 256GB kaina
Mobilusis telefonas Blackview Fort 1, 256 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.9 € |
|
135.30 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telefonas Blackview FORT 1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.0 € Daugiau |
|
135.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW FORT 1/6/256GB BLACKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
149.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
„Blackview Fort 1 Dual“ 256 GB, 6 GB RAM, 10000 mAh baterija, 6,56",.. |
Po grąžinimo
|
73.00 €
|
Į parduotuvę vlc.lv |
Blackview Fort 1 tvirtas išmanusis telefonas Unisoc Tiger T615 6GB RAM 256GB 6.5.. |
|
132.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Blackview Fort 1 6/ 256GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.40 eur/mėn |
|
134.02 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Telefonas Blackview Fort 1 6GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
134.02 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
134.02 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mobilusis telefonas Blackview Fort 1, 256 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.9 € |
|
135.30 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Blackview Fort 1, 256 GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.9 € |
|
135.30 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Telefonas Blackview FORT 1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 168.0 € Daugiau |
|
135.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis telefonas Blackview Fort 1 Dual Sim 6GB RAM 256GB – Juodas |
|
135.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
135.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas Blackview Fort 1 6GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
136.70 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
136.70 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/6/256GB BLACK BLACKVIEW |
|
137.60 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
137.60 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview Fort 1, 6GB/256GB, Black FORT1 6/256GB BLACK |
|
138.02 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
138.02 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Išmanusis telefonas Blackview Fort 1 Dual Sim 6GB RAM 256GB - Black |
|
138.63 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
138.63 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/6/256GB BLACK BLACKVIEW | FORT1 6/256GB BLACK |
|
138.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
138.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/6/256GB BLACK BLACKVIEW |
|
138.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
138.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW FORT 1/6/256GB BLACKLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
149.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Rugged Smartphone Blackview FORT 1 (6GB/256GB) with 10000mAh Battery and Adaptiv.. |
|
151.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
151.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/6/256GB BLACK BLACKVIEW |
|
154.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
154.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE FORT 1/6/256GB BLACK BLACKVIEW |
|
156.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
156.12 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 10:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548323624 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.56 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 720 x 1612 |
| Pagrindinė kamera | 16mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30/60fps |
| Procesoriaus tipas | „octa core“ |
| Procesoriaus dažnis | octa-core 2.0 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 18000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | tf |
| Atminties kortelės talpa | up to 2000gb |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Baterijos talpa | 10000mah |
| Programinė įranga | dokeos 4.2 (android 15) |
| Operacinė sistema | android 15 |
| Versija | android 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, gps, face id |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Aukštis | 176.15mm |
| Plotis | 80.1mm |
| Gylis | 17.5mm |
| Svoris | 390g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rodyti daugiau | |







































