Blackview Shark 6 128GB kaina
Blackview Shark 6 128GB kaina
Mobilusis telefonas Blackview Shark 6, 128GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € Daugiau |
|
88.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
5G Blackview SHARK 6 4/128GB SD 2TB, 6.88" 120Hz, 5000mAh Android 15 Dual SIM Fa..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.0 € Daugiau |
|
88.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MOBILE PHONE SHARK 6/4/128GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
87.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
87.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview Shark 6, 4GB/128GB, Phantom Black SHARK 6 4/128GB BLACKDaugiau |
|
87.68 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
87.68 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mobilusis telefonas Blackview Shark 6, 128GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € Daugiau |
|
88.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Blackview Shark 6, 128GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.9 € Daugiau |
|
88.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Blackview Shark 6 4/ 128GB Glacier Blue mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.80 eur/mėn Daugiau |
|
88.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
5G Blackview SHARK 6 4/128GB SD 2TB, 6.88" 120Hz, 5000mAh Android 15 Dual SIM Fa..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.0 € Daugiau |
|
88.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Telefonas SHARK 6/4/128GB Juodas BLACKVIEWDaugiau |
|
88.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
88.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas Blackview Shark 6 4GB/128GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
88.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
88.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
MOBILE PHONE SHARK 6/4/128GB BLACK BLACKVIEW | SHARK 6 4/128GB BLACKDaugiau |
|
88.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
88.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis telefonas SHARK 6/4/128GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
89.15 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
89.15 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Telefonas Blackview Shark 6 4GB/128GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
89.86 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
89.86 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Blackview Shark 6 5G išmanusis telefonas Unisoc T8100 4GB RAM 128GB 6.88″ 120Hz ..Daugiau |
|
91.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
MOBILE PHONE SHARK 6/4/128GB BLACK BLACKVIEW|SHARK 6 4/128GB BLACKDaugiau |
|
96.28 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
MOBILE PHONE SHARK 6/4/128GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
96.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
96.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
MOBILE PHONE SHARK 6/4/128GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
99.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Smartphone Blackview SHARK 6 5G, 6.88" 120Hz AI Display, 4GB RAM + 128GB ROM, Un..Daugiau |
|
99.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE SHARK 6/4/128GB BLACK BLACKVIEWDaugiau |
|
104.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
104.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548323730 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, bluetooth, nfc, gps/glonass, usb‑c, otg |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekranas | 6.88 col., 120 hz |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.88 |
| Kamera | galinė 16 mp (ai), priekinė 8 mp; 4k vaizdo įrašymas |
| Pagrindinė kamera | 16 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@30fps |
| Atmintis ir procesorius | unisoc t8100 5g, 8 gb ram (+16 gb virtuali), 128 gb rom |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 4 x 2.2 + 4 x 2ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Akumuliatorius | 5000 mah, 18 w greitasis įkrovimas (9 v / 2 a) |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Budėjimo laikas iki | 478val. |
| Programinė įranga | dokeos 4.2 (android 15) |
| Operacinė sistema | android |
| Papildomos funkcijos | 5g, dual sim, nfc, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| Modelis | shark 6 |
| Gylis | 8.45mm |
| Svoris | 210.5g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Gamintojo spalva | black |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rodyti daugiau | |









































