Blackview BV7300 256GB kaina
Blackview BV7300 256GB kaina
Telefonas Blackview BV7300 Blackview BV7300 6/256GB 15000mAh 6.67" 50MP+32MP Med..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.99 € Daugiau |
|
184.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BV7300, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
193.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW BV7300/6/256GB,blackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
217.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Blackview BV7300 6/ 256GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.90 eur/mėn Daugiau |
|
179.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Blackview BV7300 18GB 256GB Android 14 15000mAh išmanusis telefonasDaugiau |
|
181.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
181.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Telefonas Blackview BV7300 Blackview BV7300 6/256GB 15000mAh 6.67" 50MP+32MP Med..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 279.99 € Daugiau |
|
184.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BV7300, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
193.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BV7300, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
193.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Blackview BV7300 tvirtas išmanusis telefonas MediaTek Helio G81 6GB RAM 256GB 6... |
|
196.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Blackview BV7300 LTE 6.67" HD+IPS 720x1604 90Hz Corning 5th MT6769V Octa-core 2... |
|
199.83 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
MOBILE PHONE BV7300/6/256GB BLACK BLACKVIEW |
|
200.50 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
200.50 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview BV7300, 6GB/256GB, Black BV7300 6/256 BLACK |
|
200.94 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
200.94 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Blackview BV7300 LTE 6.67 HD+IPS 720x1604 90Hz Corning 5th MT6769V Octa-core 2.0.. |
|
202.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
202.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
MOBILE PHONE BV7300/6/256GB BLACK BLACKVIEW | BV7300 6/256 BLACK |
|
202.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
202.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview BV7300 LTE 6.67" HD+IPS 720x1604 90Hz Corning 5th MT6769V Octa-core 2... |
|
202.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
MOBILE PHONE BV7300/ 6/ 256GB BLACK BLACKVIEW Mobilieji telefonai |
|
211.28 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
211.28 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Telefonas Blackview BV7300 6GB/256GB Black/OrangeNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
212.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
212.08 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Rugged Smartphone Blackview BV7300 6GB/256GB, 15000mAh Battery, Night Vision Cam.. |
|
215.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
215.98 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
„Blackview BV7300 LTE“ 6,67 colio HD+IPS 720x1604 90 Hz „Corning 5th MT6769V“ aš..Daugiau |
|
215.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
215.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas Blackview BV7300 6GB/256GB Black/OrangeIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
216.32 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
216.32 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mobilusis telefonas BLACKVIEW BV7300/6/256GB,blackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
217.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Blackview Smartfon Blackview BV7300 6/256GB Czarno-żółty (BV7300-YW/CHOU..Daugiau |
|
221.86 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
MOBILE PHONE BV7300/6/256GB BLACK BLACKVIEW |
|
227.51 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
227.51 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE BV7300/6/256GB BLACK BLACKVIEW |
|
229.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
229.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548319030 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass |
| Ekrano raiška | 1600 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 50mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Atmintis ir procesorius | aštuonių branduolių (octa‑core) procesorius |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.0 + 6 x 1.7ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 15000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 12 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, gps |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | blackview bv7300 |
| Aukštis | 186mm |
| Plotis | 85mm |
| Gylis | -mm |
| Svoris | 528g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4glte bluetooth, gps, nfc, wi-fi |
| Gamintojo spalva | black |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 18 |
| Rodyti daugiau | |















































