Poco F6 512GB kaina
Poco F6 512GB kaina
Mobilusis telefonas POCO F6 12+512GB GreenKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 529 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
454.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Telefonas POCO F6 12/512 GB, ŽaliasDaugiau |
|
529.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
529.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco F6, 512GB, žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
549.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telefonas POCO F6 5G 12/512GB GreenTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
662.96 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512GB | 5G | Androi.. |
Atnaujinta
|
330.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | 6.67" AMOLED | 5G | 512GB | Black | Android |.. |
Atnaujinta
|
337.14 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512 GB | 5G | Android |
Atnaujinta
|
337.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Poco ATNAUJINTA A++ klasės (kaip naujas) | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 5.. |
Atnaujinta
|
337.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
337.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512 GB | 5G | Android |
Atnaujinta
|
338.32 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512 GB | 5G | AndroidDaugiau |
Atnaujinta
|
347.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
347.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512 GB | 5G | Android |
Atnaujinta
|
353.55 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Smartphone Xiaomi Poco F6 5G 12GB/512GB Black |
|
387.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
387.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Poco Renewed Grade A++ | Poco F6 | Black | 6.67 " | AMOLED | 512 GB | 5G | Android |
Atnaujinta
|
403.33 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Mobilusis telefonas POCO F6 12+512GB GreenKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 529 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
454.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Telefonas POCO F6 12/512 GB, ŽaliasDaugiau |
|
529.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
529.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco F6, 512GB, žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 619 € |
|
549.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
POCO F6 12/ 512GB Green mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.12 eur/mėn Daugiau |
|
561.16 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Telefonas POCO F6 5G 12/512GB GreenTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
662.96 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 16:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812781937 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass victus |
| Ekrano raiška | 1220 x 2712 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 4k@30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8635 snapdragon 8s gen 3 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x3.0 ghz cortex-x4 & 4x2.8 ghz cortex-a720 & 3x2.0 ghz cortex-a520)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 14 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip64 |
| Modelis | xiaomi poco f6 |
| Aukštis | 160.5mm |
| Plotis | 74.4mm |
| Gylis | 7.8mm |
| Svoris | 179g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, hdr10+, dolby vision, 90w wired, pd3.0, 2-100% in 35 min |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |


























































