Poco F8 Pro 256GB kaina
Poco F8 Pro 256GB kaina
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € Daugiau |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256 GB, mėlynaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € Daugiau |
|
519.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
POCO F8 Pro 5G 12/256GB Titanium SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599.0 € Daugiau |
|
521.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
521.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mobilusis telefonas POCO F8 Pro 12+256GB BlueNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
529.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
POCO F8 Pro, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
539.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
539.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Смартфон POCO Смартфон F8 PRO/12/256GB SILVER MZB0M60EU MZB0M60EU (6932554474324..Daugiau |
|
471.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
POCO F8 PRO/12/256GB BLACK MZB0M3ZEU (6932554472252) | 6932554472252 | 693255447..Daugiau |
|
471.90 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Telefonas Poco F8 Pro 12GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € Daugiau |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € Daugiau |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Telefonas Poco F8 Pro 12GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
499.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
POCO F8 Pro 12/ 256GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.02 eur/mėn Daugiau |
|
500.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
500.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Poco F8 Pro - 12/256GBNemokamas lizingas iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-3 d.d. |
|
514.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
514.25 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256 GB, mėlynaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € Daugiau |
|
519.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
POCO F8 Pro 5G 12/256GB Titanium SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599.0 € Daugiau |
|
521.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
521.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
POCO F8 Pro 5G 12/256GB BlueDaugiau |
|
529.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
529.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mobilusis telefonas POCO F8 Pro 12+256GB BlueNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
529.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
POCO F8 Pro 16,7 cm (6,59") Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB RAM 256 GB Atminties 62..Daugiau |
|
536.78 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Poco Smartfon POCO F8 PRO/12/256GB BLACK MZB0M3ZEU (6932554472252)Daugiau |
|
539.42 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
POCO F8 Pro, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
539.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
539.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Xiaomi Poco F8 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Black | MZB0M3ZEU | 6932554472252Daugiau |
|
543.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Poco MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB BLUE MZB0M5QEU POCODaugiau |
|
598.39 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB SILVER MZB0M60EU POCODaugiau |
|
603.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
603.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco F8 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - BlackDaugiau |
|
604.36 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
604.36 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB BLUE MZB0M5QEU POCODaugiau |
|
608.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
608.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Poco F8 Pro, 12GB/256GB, Black MZB0M3ZEUDaugiau |
|
609.29 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
609.29 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB BLACK MZB0M3ZEU POCO|MZB0M3ZEUDaugiau |
|
614.30 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
POCO F8 Pro 16.7 cm (6.59) Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 6210 mAh BlueDaugiau |
|
614.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
614.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Smartphone POCO F8 Pro 5G, 12GB/256GB, Snapdragon 8 Elite, 120Hz AMOLED, 100W Hy..Daugiau |
|
632.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
632.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Poco mobilusis telefonas F8 Pro MZB0M5QEU 12GB RAM, 256GB atmintis, 6210mAh bate..Daugiau |
|
657.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB BLACK MZB0M3ZEU POCODaugiau |
|
690.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
690.83 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554472252 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.59 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 7i |
| Ekrano raiška | 1440 x 3200 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | color spectrum sensor, led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 8k@30fps, 4k@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-eis, hdr10+ |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8750-ab snapdragon 8 elite (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x4.32 ghz oryon v2 phoenix l + 6x3.53 ghz oryon v2 phoenix m)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Baterijos talpa | 6210mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 16 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c, otg |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco f7 pro 5g |
| Aukštis | 157.5mm |
| Plotis | 75.3mm |
| Gylis | 8mm |
| Svoris | 199g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 2560hz pwm, 120hz, dolby vision, hdr10+, 100w wired, pd3.0, qc3+, 100w pps, 100% in 37 min, 22.5w reverse wired |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Rodyti daugiau | |



















































