Poco F8 Pro 256GB цена
Poco F8 Pro 256GB цена
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256 GB, mėlynaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € больше |
|
519.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
POCO F8 Pro 5G 12/256GB Titanium SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599.0 € больше |
|
521.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € больше |
|
524.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
POCO F8 Pro, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
539.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Xiaomi POCO F8 Pro 5G 12/256GB Black | XIAOMIPOCOF8PRO5G12/256GBBLACK | 69325544..больше |
|
480.90 €
|
B магазин enter24.eu |
POCO F8 Pro 12/ 256GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 83.37 eur/mėn больше |
|
500.21 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
500.21 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Telefonas Poco F8 Pro 12GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
500.21 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
500.21 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Xiaomi POCO F8 Pro 5G 12/256GB Blackбольше |
|
501.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
501.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Telefonas Poco F8 Pro 12GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
510.21 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
510.21 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Poco F8 Pro - 12/256GBNemokamas lizingas iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-3 d.d. |
|
514.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
514.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256 GB, mėlynaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € больше |
|
519.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
POCO F8 Pro 5G 12/256GB Titanium SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599.0 € больше |
|
521.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € больше |
|
524.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Pro, 256GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € больше |
|
524.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Išmanusis telefonas POCO F8 Pro 5G 12/256GB Blueбольше |
|
529.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
529.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
POCO F8 Pro, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
539.99 €
|
B магазин elesen.lt |
POCO F8 PRO/12/256GB BLACK MZB0M3ZEU (6932554472252) | MZB0M3ZEU | 6932554472252больше |
|
542.90 €
|
B магазин multo.eu |
Xiaomi Poco F8 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Black | MZB0M3ZEU | 6932554472252больше |
|
542.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
POCO F8 Pro 16,7 cm (6,59") Dual SIM 5G USB Type-C 12 GB RAM 256 GB Atminties 62.. |
|
545.17 €
|
B магазин doberman.lt |
Išmanusis Telefonas Xiaomi POCO F8 Pro 5G 6,59" Octa Core 12 GB RAM 256 GB Mėlyn.. |
|
580.84 €
|
B магазин etop.lt |
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB SILVER MZB0M60EU POCOбольше |
|
603.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
603.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco F8 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 256GB - Blackбольше |
|
604.36 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
604.36 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB BLUE MZB0M5QEU POCOбольше |
|
608.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
608.90 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Smartphone POCO F8 Pro 5G, 12GB/256GB, Snapdragon 8 Elite, 120Hz AMOLED, 100W Hy..больше |
|
608.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
608.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Poco F8 Pro, 12GB/256GB, Black MZB0M3ZEUбольше |
|
609.29 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
609.29 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Poco mobilusis telefonas F8 Pro MZB0M60EU 12 GB RAM, 256 GB atmintis, 6210 mAh b..больше |
|
657.90 €
|
B магазин inserv.lt |
MOBILE PHONE POCO F8 PRO/12/256GB BLACK MZB0M3ZEU POCOбольше |
|
690.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
690.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:48
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554472252 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.59 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 7i |
| Ekrano raiška | 1440 x 3200 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | color spectrum sensor, led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 8k@30fps, 4k@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-eis, hdr10+ |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8750-ab snapdragon 8 elite (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x4.32 ghz oryon v2 phoenix l + 6x3.53 ghz oryon v2 phoenix m)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | polimerinė ličio (li-po) |
| Baterijos talpa | 6210mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 16 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c, otg |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco f7 pro 5g |
| Aukštis | 157.5mm |
| Plotis | 75.3mm |
| Gylis | 8mm |
| Svoris | 199g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 2560hz pwm, 120hz, dolby vision, hdr10+, 100w wired, pd3.0, qc3+, 100w pps, 100% in 37 min, 22.5w reverse wired |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Показать больше | |



















































