Poco M8 Pro 512GB цена
Poco M8 Pro 512GB цена
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € больше |
|
369.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Poco M8 Pro 5G, 12 GB, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
369.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
369.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G, 12GB RAM, 512GB, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € больше |
|
379.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Telefonas POCO M8 Pro 5G 12/512GB SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439.0 € больше |
|
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Poco M8 Pro 5G išmanusis telefonas 12+512GB BlackIšsimokėtinai už 15.79 €/mėn., su planais, be pabrangimo. больше |
|
384.25 €
|
B магазин bite.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G 12+512 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 439 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
394.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Xiaomi POCO M8 Pro 5G 12GB/512GB, silver (EU) | 72944 | 6932554481377больше |
|
330.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Xiaomi Poco M8 Pro 5G, 12GB/512GB, Green 72900больше |
|
340.67 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
340.67 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Xiaomi POCO M8 Pro 5G 12/512GB Blackбольше |
|
346.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
346.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Smartphone POCO M8 Pro 5G 12/512GB Black MZB0ML5EUбольше |
|
352.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
352.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 12/512GB Blackбольше |
|
359.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
359.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83") Dual SIM USB Type-C 12 GB 512 GB 6500 mAh Silverбольше |
|
360.16 €
|
B магазин fortakas.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € больше |
|
369.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € больше |
|
369.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Telefonas Poco M8 Pro 12GB/512GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
369.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
369.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Poco M8 Pro 5G, 12 GB, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
369.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
369.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Poco M8 Pro 5G - 12/512GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1 - 3 d.d. |
|
376.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
376.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G, 12GB RAM, 512GB, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € больше |
|
379.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Telefonas Poco M8 Pro 12GB/512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
379.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Telefonas POCO M8 Pro 5G 12/512GB SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439.0 € больше |
|
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
379.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Poco M8 Pro 5G išmanusis telefonas 12+512GB BlackIšsimokėtinai už 15.79 €/mėn., su planais, be pabrangimo. больше |
|
384.25 €
|
B магазин bite.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G 12+512 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 439 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
394.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
POCO M8 Pro 5G 12/ 512GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.64 eur/mėn больше |
|
396.40 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
396.40 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 17,4 cm (6,83") Dual SIM USB Type-C 12 GB RAM 512 GB Atminties 65..больше |
|
425.38 €
|
B магазин doberman.lt |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB GREEN MZB0MKNEU POCOбольше |
|
445.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
445.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco M8 Pro 5G Dual Sim 12GB RAM 512GB - Black |
|
446.50 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
446.50 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB SILVER MZB0MLVEU POCOбольше |
|
449.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
449.60 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB BLACK MZB0ML5EU POCO|MZB0ML5EUбольше |
|
456.90 €
|
B магазин complius.lt |
POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83") Dual SIM USB Type-C 12 GB 512 GB 6500 mAh Silverбольше |
|
474.49 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
474.49 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Poco mobilus telefonas M8 Pro 5G 12GB/512GB juodas MZB0ML5EU 6500mAh, 6.83" 2772.. |
|
482.90 €
|
B магазин inserv.lt |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/12/512GB GREEN MZB0MKNEU POCOбольше |
|
497.17 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
497.17 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 09:57
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554481087 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g lte, 3g, wi‑fi, bluetooth, nfc, gps |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.83 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass victus 2 |
| Ekrano raiška | 1280 x 2772 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 1080p@30/60fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm7635-ac snapdragon 7s gen 4 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x2.7 ghz cortex-a720 & 3x2.4 ghz cortex-a720 & 4x1.8 ghz cortex-a520)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 6500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco m8 pro |
| Aukštis | 163.3mm |
| Plotis | 78.3mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 207g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas |
| Kita informacija | 120hz, hdr10+, dolby atmos, hi-res & hi-res wireless audio, 100w wired, 100% in 40 min 22.5w reverse wired |
| Gamintojo spalva | black |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Показать больше | |
















































