Indaplovė Beko DIS35023 kaina
Indaplovė Beko DIS35023 kaina
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € |
|
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
269.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
269.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023EYra sandėlyje. |
|
269.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
269.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € |
|
271.20 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
271.20 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
271.52 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
271.52 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 15:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842391774 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | dis35023 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 211kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.7kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.52w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 3332l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 5min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 29kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 5 |
| Ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 2vnt. |
| Džiovinimo tipas | standartinis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






































