Xiaomi Amazfit GTS kaina
Xiaomi Amazfit GTS kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (51)
Išmanusis laikrodis Amazfit Xiaomi Huami AMAZFIT GTS steel blue (A1914) |
|
86.52 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Amazfit GTS Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rate monito.. |
|
91.10 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Amazfit GTS Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rate monito.. |
|
91.96 €
|
Išparduotaocpc.lt |
Amazfit GTS Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rate monito.. |
|
98.31 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Smart Watch Amazfit GTS Obsidian Black Amazfit GTS Obsidian | 6970100373462 |
|
102.84 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Amazfit Smart Watch GTS Obsidian Black, 24/7, 220 mAh, Touchscreen, Bluetooth, H.. |
|
103.00 €
|
Išparduotabuitex.lt |
Amazfit Smart Watch GTS Obsidian Black, 24/7, 220 mAh, Touchscreen, Bluetooth, H.. |
|
122.40 €
|
Išparduotaoliver.lt |
Kainų kitimo istorija - Xiaomi Amazfit GTS

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Xiaomi Amazfit GTS
Informacija
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 6970100373585 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.65 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 348 x 442 |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 220mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, miego stebėjimas, Širdies ritmo jutiklis, "find my phone" funkcija, fizinio aktyvumo stebėjimas, sudegintų kalorijų skaičiavimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4.325cm |
| Plotis | 3.625cm |
| Aukštis | 9.4cm |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



























































Arnas K.
2020-11-03 15:50:59
Gana tikslus, patogus laikrodis. Puikiai ir tiksliai veikiantis integruotas GPS ir GLONASS bėgiojimui, labai lengvas ir patogus, beveik nesijaučia ant rankos. Sportuojant 2/3 kartus per savaitę po pora valandų laikrodžio baterija laiko apie 5/6 dienas. Pakankamai geras rezultatas. Puikiai reaguoja į rankos pasukimą - nereikia spaudalioti mygtuko norint pamatyti laikrodžio informaciją. AMOLED ryškus ekranas.
Iš minusų - pora rytų pastebėjau, kad per naktį man vistiek paskaičiavo po 10 - 15 žingsnių. Tai žingsniamačiui tikslumo dar trūksta, bet paklaida nedidelė.
Šiaip apibendrinus - ko gero nieko geriau nerasite kainų diapazone iki 250 eur. O už 100 eur - konkurentų tiesiog neturi.