Xiaomi Smart Band 7 Pro kaina
Xiaomi Smart Band 7 Pro kaina
[Visuotinė versija] „Xiaomi Mi Band 7 Pro Fitness Tracker“. |
|
60.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
60.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Išmanusis laikrodis Xiaomi Smart Band 7 Pro BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
61.35 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Išmanusis laikrodis Xiaomi Smart Band 7 Pro BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
62.58 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Xiaomi Smart Band 7 Pro AMOLED Wristband activity tracker 4.17 cm (1.64) Black |
|
83.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 13:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 6934177780653 |
| Tipas | išmanioji apyrankė |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.64 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 280 x 456 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Apyrankės tipas | termoplastikas |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| Suderinamumas | android 5.0+, ios 10+ |
| Jungtys | bluetooth |
| Baterijos talpa (mAh) | 235mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 12dienų |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, sudegintų kalorijų skaičiuoklė, nuotolinis muzikos valdymas, akselerometras, barometras, Širdies ritmo matuoklis, Žadintuvas, "find my phone" funkcija, chronometras, nuotolinis kameros valdymas, laikmatis, socialinių tinklų pranešimai, orai, streso stebėjimas, sporto režimai, giroskopas, spo2 sensorius |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis (cm) | 4.74cm |
| Plotis | 1.86cm |
| Aukštis | 1.27cm |
| Svoris | 20.5g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis, vartotojo instrukcija |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |































































Svečias
2022-09-19 11:53:52
Puikus, yra įmontuotas gps, fiksuoja nueitą takelį ir kt.