Xiaomi Amazfit GTS 2 kaina
Xiaomi Amazfit GTS 2 kaina
Xiaomi Išmanusis laikrodis Amazfit GTS 2 NE Išmanusis laikrodis 42mm Midnight Ju.. |
|
94.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
94.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Amazfit GTS 2 NE Smartwatch 42mm midnight black |
|
95.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
95.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 05:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 850015911996 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.65 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 348 x 442 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 246mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 168val |
| Atmintis | 3000mb |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, miego stebėjimas, Žingsniamatis, Žadintuvas, kalendorius, sms ir skambučių pranešimai , Širdies ritmo jutiklis, laikmatis, orai, nuotolinis muzikos valdymas, sudegintų kalorijų skaičiavimas, spo2 sensorius, sporto režimai, streso stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4.28cm |
| Plotis | 3.56cm |
| Aukštis | 0.97cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, išmanusis laikrodis, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | bluetooth, gps |
| Svoris | 24.7g |
| Jungtys | bluetooth, gps, magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, wi-fi, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |



























































