Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (48)
SIEMENS Microwave oven BF634LGS1 Touch, 900 W, Black, Stainless steel, Built-in,.. |
|
404.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Siemens BF634LGS1 mikrobangų krosnelė Įmontuoti 21 L 900 W Juoda, Nerūdijančiojo.. |
|
488.68 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
SIEMENS Microwave oven BF634LGS1 Touch, 900 W, Black, Stainless steel, Built-in,.. |
|
500.09 €
|
Išparduotaelektromarkt.lt |
Siemens BF634LGS1 microwave Built-in 21 L 900 W Black, Stainless steel |
|
550.65 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Siemens BF634LGS1 microwave Built-in 21 L 900 W Black, Stainless steel BF 634LGS1 |
|
552.06 €
|
Išparduotatoppc.lt |
Siemens BF634LGS1 mikrobangų krosnelė Juoda, Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti 21 .. |
|
552.83 €
|
Išparduotafrog.lt |
SIEMENS BF634LGS1 microwave Built-in 21 L 900 W Black,Stainless steel |
|
554.91 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Siemens BF634LGS1 mikrobangų krosnelė Įmontuojama 21 l 900 W Juoda, Nerūdijančio.. |
|
567.05 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Siemens BF634LGS1 mikrobangų krosnelė Įmontuoti 21 L 900 W Juoda, Nerūdijančiojo.. |
|
585.50 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Mikrobangų Krosnelė - Siemens BF634LGS1 21L 900W Juoda, Nerūdijančio Plieno |
|
622.99 €
|
Išparduotaproshop.lt |
Mikrobangų krosnelė Siemens BF634LGS1 Įmontuojama 21 l 900 W Juoda, Nerūdijantis.. |
|
624.11 €
|
Išparduotaintop.lt |
Siemens BF634LGS1 microwave Built-in 21 L 900 W Black, Stainless steel |
|
627.03 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Mikrobangų krosnelės Siemens AG BF634LGS1 21 L 900W Juoda Juoda/Sidabras 900 W |
|
701.59 €
|
Išparduotacheapler.com |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-09-13 11:23
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Mikrobangų krosnelė Siemens BF634LGS1

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Mikrobangų krosnelė Siemens BF634LGS1
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242003676400 |
| Gamintojo kodas | bf634lgs1 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 38.2cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 31.8cm |
| Svoris | 16.7kg |
| Talpa | 21l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |
















































