Mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1 kaina
Mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1 kaina
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879 € |
|
689.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siemens BE732R1B1Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
721.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Siemens iQ700 BE732R1B1 microwave Black Combination microwave Built-in 21 L 900 .. |
|
619.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Siemens BE732R1B1 iQ700 Einbau-Mikrowelle Black | BE732R1B1 | 4242003906712 |
|
644.40 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1 |
|
648.59 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
648.59 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Siemens iQ700 BE732R1B1 microwave Black Combination microwave Built-in 21 L 900 W |
|
649.39 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Siemens iQ700 BE732R1B1 microwave Black Combination microwave Built-in 21 L 900 .. |
|
661.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Siemens iQ700 BE732R1B1 mikrobangų krosnelė, juoda, kombinuota, įmontuojama, 21 .. |
|
680.66 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Siemens iQ700 BE732R1B1 microwave Black Combination microwave Built-in 21 L 900 W |
|
681.75 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
681.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
681.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
689.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
689.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879 € |
|
689.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BE732R1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879 € |
|
689.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Siemens iQ700 BE732R1B1 mikrobangų krosnelė Juoda Kombinuota mikrobangų krosnelė.. |
|
699.32 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Siemens iQ700 BE732R1B1 microwave Black Combination microwave Built-in 21 L 900 W |
|
707.23 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Siemens iQ700 BE732R1B1 microwave Black Combination microwave Built-in 21 L 900 W |
|
720.02 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
720.02 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siemens BE732R1B1Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
721.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Siemens iQ700 BE732R1B1 microwave Black Combination microwave Built-in 21 L 900 W |
|
733.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
733.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siemens iQ700 BE732R1B1 mikrobangų krosnelė, juoda, kombinuota, įmontuojama, 21 .. |
|
769.80 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Siemens iQ700 BE732R1B1 mikrobangų krosnelė Juoda Kombinuota mikrobangų krosnelė.. |
|
827.40 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 07:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242003906712 |
| Gamintojo kodas | be732r1b1 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 38.2cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 31.8cm |
| Svoris | 19kg |
| Talpa | 21l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1300w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Laido ilgis | 1.75m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































