Mikrobangų krosnelė Siemens BF722L1B1 kaina
Mikrobangų krosnelė Siemens BF722L1B1 kaina
Siemens BF722L1B1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 860.0 € |
|
666.47 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens iQ700 BF722L1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Mikrobangė SIEMENS BF722L1B1 |
|
709.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
709.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SIEMENS BF722L1B1 MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
575.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
575.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė SIEMENS BF722L1B1Yra sandėlyje. |
|
639.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
639.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Siemens iQ700 BF722L1B1 microwave Built-in Solo microwave 21 L 900 W Black |
|
661.10 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens iQ700 BF722L1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
666.47 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Siemens BF722L1B1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 860.0 € |
|
666.47 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangė SIEMENS BF722L1B1 |
|
686.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
686.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Siemens BF722L1B1 montuojamoji mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 68.61 eur/mėn |
|
686.07 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens iQ700 BF722L1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Mikrobangė SIEMENS BF722L1B1 |
|
709.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
709.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siemens iQ700 BF722L1B1 microwave Built-in Solo microwave 21 L 900 W Black |
|
906.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
906.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242003906514 |
| Gamintojo kodas | bf722l1b1 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 38.2cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 31.8cm |
| Svoris | 17.1kg |
| Talpa | 21l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Laido ilgis | 1.75m |
| Rodyti daugiau | |








































