Mikrobangų krosnelė Siemens BF722R1B1 kaina
Mikrobangų krosnelė Siemens BF722R1B1 kaina
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BF722R1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
629.44 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siemens BF722R1B1 iQ700Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 787.0 € |
|
649.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SIEMENS BF722R1B1 MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
609.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
609.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė SIEMENS BF722R1B1Yra sandėlyje. |
|
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BF722R1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
629.44 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BF722R1B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
629.44 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Mikrobangė SIEMENS BF722R1B1 |
|
629.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
629.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W | BF722R1B1.. |
|
637.15 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Mikrobangė SIEMENS BF722R1B1 |
|
643.32 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
643.32 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mikrobangė SIEMENS BF722R1B1 |
|
647.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
647.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Siemens BF722R1B1 iQ700Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 787.0 € |
|
649.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siemens BF722R1B1 iQ700 Einbau-Mikrowelle Black | BF722R1B1 | 4242003906521 |
|
654.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Siemens BF722R1B1 microwave Black Solo microwave Built-in 21 L 900 W |
|
661.10 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 10:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242003906521 |
| Gamintojo kodas | bf722r1b1 iq700 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 38.2cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 31.8cm |
| Svoris | 16kg |
| Talpa | 21l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Laido ilgis | 1.75m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































