Mikrobangų krosnelė Siemens BF523LMB3 kaina
Mikrobangų krosnelė Siemens BF523LMB3 kaina
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BF523LMB3 |
|
244.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
244.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Siemens BF523LMB3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 520.0 € |
|
254.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BF523LMB3 |
|
244.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
244.90 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
SIEMENS BF523LMB3 MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
245.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
245.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BF523LMB3Yra sandėlyje. |
|
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Siemens BF523LMB3 |
|
254.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
254.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Siemens BF523LMB3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 520.0 € |
|
254.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siemens iQ300 BF523LMB3 Mikrowelle Integriert Solo-Mikrowelle 20 l 800 W Schwarz.. |
|
288.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
288.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siemens iQ300 BF523LMB3 Einbau-Mikrowelle Black, Edelstahl | BF523LMB3 | 4242003.. |
|
299.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
„Siemens“ BF523LMB3 iQ300 mikrobangų krosnelė, juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
382.98 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
382.98 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
„Siemens“ BF523LMB3 iQ300 mikrobangų krosnelė, juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
394.47 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
394.47 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242003903261 |
| Gamintojo kodas | bf523lmb3 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 382 mmcm |
| Plotis | 49.5cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Svoris | 14.4kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis, sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | 800w |
| Besisukantis padėklas | 270cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | cookcontrol7 automatinės programos, quickstart, led apšvietimas, šoninis durų atidarymas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Rodyti daugiau | |

































