Šaldytuvas Severin RKS 8832 kaina
Šaldytuvas Severin RKS 8832 kaina
Severin RKS 8832Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 422.0 € |
|
339.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin, 108 L, aukštis 90 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
349.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Severin RKS 8832 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.50 eur/mėn |
|
338.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
338.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Mini šaldytuvas Severin RKS 8832Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
338.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
338.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Severinas RKS 8832 |
|
338.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
338.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Severin RKS 8832Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 422.0 € |
|
339.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini šaldytuvas Severin RKS 8832Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
349.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Severin, 108 L, aukštis 90 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
349.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Lodówka LG Severin wysokość 89.5 cm 108 L czarny - Lodówka | RKS8832 | 400814603.. |
|
402.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas LG Severin wysokość 89.5 cm 108 L Black - Šaldytuvas | RKS8832 | 4008.. |
|
471.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146030284 |
| Gamintojo kodas | 8832000 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 110kwh |
| Bendra talpa | 108l |
| Šaldytuvo talpa | 95l |
| Šaldiklio talpa | 13l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 61.5cm |
| Aukštis | 89.5cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 27kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 2 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



































