Šaldytuvas Severin RKG 8922 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8922 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8623004034165 |
| Gamintojo kodas | rkg 8922 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 188kwh |
| Bendra talpa | 244l |
| Šaldytuvo talpa | 181l |
| Šaldiklio talpa | 63l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 53kg |
| Energijos sąnaudos | 0.52kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |


























