Šaldytuvas Severin RKG 8917 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8917 kaina
Severin, Retro, 244 L, aukštis 181 cm, raudonas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Severin RKG 8917Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 947.0 € |
|
756.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin 183cm retro raudonasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
699.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
699.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldytuvas Severin 183cm retro raudonasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
699.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
699.99 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin, Retro, 244 L, aukštis 181 cm, raudonas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Severin RKG 8917 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 118.34 eur/mėn |
|
710.01 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
710.01 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Severin RKG 8917 šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 244 L D Raudona |
|
725.83 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
725.83 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Severin RKG 8917Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 947.0 € |
|
756.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SEVERIN RKG 8917 Šaldytuvas wolnostojąca retro su zamrażarką - raudona |
|
757.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
757.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKG 8917 Retro Red |
|
762.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
762.26 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKG 8917 Retro Red |
|
864.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
864.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146044595 |
| Gamintojo kodas | rkg8917 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 162kwh |
| Bendra talpa | 244l |
| Šaldytuvo talpa | 181l |
| Šaldiklio talpa | 63l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 3.5kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 181cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 53kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 šaldytuvo lentynos; 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai; pieno produktų skyrelis |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 4 |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |




























