Šaldytuvas Severin RKG 8997 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8997 kaina
Severin RKG 8997Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
935.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin RKG 8997Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1159.0 € |
|
935.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKG 8997 |
|
884.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
884.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin RKG 8997 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.70 eur/mėn |
|
917.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8997Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
917.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
917.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8997Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
935.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8997Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
935.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
935.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8997Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1159.0 € |
|
935.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8997 |
|
935.51 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
935.51 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKG 8997 |
|
953.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
953.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 00:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146042454 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 240kwh |
| Bendra talpa | 315l |
| Šaldytuvo talpa | 225l |
| Šaldiklio talpa | 90l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 194.3cm |
| Gylis | 70.7cm |
| Svoris | 68kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Rodyti daugiau | |























