Samsung WD18DB8995BZT2 kaina
Samsung WD18DB8995BZT2 kaina
Skalbimo mašina Samsung WD18DB8995BZT2 |
|
1599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung Bespoke AI Laundry Combo, 18 kg / 11 kg, gylis 87,5 cm, 1000 aps./min., ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1669.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1669.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung WD18DB8995BZT2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2584.0 € |
|
1726.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mazgātājs-žāvētājs SAMSUNG WD18DB8995BZT2 | WD18DB8995BZT2 | 8806095797571 |
|
1556.35 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD18DB8995BZT2Yra sandėlyje. |
|
1598.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1598.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Samsung WD18DB8995BZT220€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA20. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
1598.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1598.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
SAMSUNG WD18DB8995BZT2 Skalbyklė-džiovyklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1599.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1599.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Samsung WD18DB8995BZT2 skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 159.90 eur/mėn |
|
1599.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1599.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina Samsung WD18DB8995BZT2 |
|
1599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
SAMSUNG WD18DB8995BZT2 |
|
1617.87 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1617.87 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Samsung WD18DB8995BZT2 | 8806095797571Daugiau |
|
1635.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1635.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė Samsung WD18DB8995BZT2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1669.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1669.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung Bespoke AI Laundry Combo, 18 kg / 11 kg, gylis 87,5 cm, 1000 aps./min., ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1669.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1669.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung WD18DB8995BZT2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2584.0 € |
|
1726.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 01:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806095797571 |
| Gamintojo kodas | wd18db8995bzt2 |
| Maks. skalbinių svoris | 18kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 229kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.43kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 111cm |
| Plotis | 69cm |
| Gylis | 87cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 68l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 11kg |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |

































