LG WT1210BBF kaina
LG WT1210BBF kaina
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1979 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1489.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1704 € |
|
1489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG WT1210BBFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2402.0 € |
|
1552.93 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1552.93 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG, 12 kg + 10 kg, gylis 66 cm, 1400aps./min., juoda - Skalbimo mašina su džiovy..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1599.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1599.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LG WT1210BBF WashTower™ Skalbimo mašina - džiovyklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
1475.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1475.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBF, TOWERYra sandėlyje. |
|
1479.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1479.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBFKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1979 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1489.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbyklė-džiovyklė LG WT1210BBFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1489.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1489.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1704 € |
|
1489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1489.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė LG WT1210BBFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1489.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1489.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBF | WT1210BBF | 8806084115218Daugiau |
|
1495.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Skalbimo mašina LG WT1210BBF |
|
1519.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1519.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1704 € |
|
1530.95 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1530.95 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG WT1210BBF skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 153.10 eur/mėn |
|
1530.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1530.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė LG WT1210BBFDaugiau |
|
1535.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1535.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LG WT1210BBF |
|
1550.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1550.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG WT1210BBFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2402.0 € |
|
1552.93 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1552.93 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG, 12 kg + 10 kg, gylis 66 cm, 1400aps./min., juoda - Skalbimo mašina su džiovy..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1599.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1599.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Skalbyklė-Džiovyklė LG WT1210BBFDaugiau |
|
1605.88 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1605.88 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG WT1210BBFDaugiau |
|
1617.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1617.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbyklės-džiovyklės komplektas WashTower LG WT1210BBF | WT1210BBF | 8806084115.. |
|
1857.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
SKALBYKLĖ - DŽIOVYKLĖ WT1210BBF TOWER LG |
|
2593.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2593.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 18:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806084659965 |
| Gamintojo kodas | wt1210bbf |
| Maks. skalbinių svoris | 12kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1350aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 165.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Ekrano tipas | led |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 10kg |
| Inverterinis variklis | inverterinis variklis |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa; antklodės skalbimo programa; mix; Švelnus gręžimas |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |






















































