LG WT1210EGF kaina
LG WT1210EGF kaina
Skalbyklė-Džiovyklė LG WT1210EGFKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1899 € |
|
1499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
LG WT1210EGFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1701.0 € |
|
1597.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LG, 12 kg + 10 kg, gylis 66 cm, 1400 aps./min., smėlio spalvos/žalia - Skalbimo ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1699.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1699.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Skalbyklė-džiovyklė LG WT1210EGF TOWERPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1468.70 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1468.70 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Kombinuota skalbyklė-džiovyklė LG WashTower™, 12/10 kg (WT1210EGF) |
|
1468.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1468.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG WT1210EGF skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 146.88 eur/mėn |
|
1468.80 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašinos ir džiovyklės komplektas LG WT1210EGFYra sandėlyje. |
|
1469.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1469.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbyklė-Džiovyklė LG WT1210EGF | 8806096014011Daugiau |
|
1497.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1497.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbyklė-Džiovyklė LG WT1210EGFKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1899 € |
|
1499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
LG Washing machine with dryer | WT1210EGF | Energy efficiency class A |
|
1510.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1510.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skalbimo-džiovinimo mašina LG 12 kg + 10 kg gylis 66 cm 1400 aps./min White/Gree.. |
|
1563.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
LG WT1210EGF washing machine with dryer, A/C, front-loading, 12 kg washing capac.. |
|
1575.54 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
LG Washing machine with dryer | WT1210EGF | Energy efficiency class A/C | Front .. |
|
1587.13 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
LG WT1210EGFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1701.0 € |
|
1597.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LG Washing machine with dryer | WT1210EGF | Energy efficiency class A/C | Front .. |
|
1618.86 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Skalbyklė-džiovyklė LG WT1210EGF energijos klasė A/C 12 kg 1400 aps/min 10 kg dž.. |
|
1638.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
LG WT1210EGF Washing machine with dryer, A/C, Front loading, Washing capacity 12..Daugiau |
|
1667.42 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
LG Washing machine with dryer | WT1210EGF | Energy efficiency class A/C | Front .. |
|
1698.01 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Skalbyklė-džiovyklė LG WT1210EGF TOWERIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1699.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1699.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
LG, 12 kg + 10 kg, gylis 66 cm, 1400 aps./min., smėlio spalvos/žalia - Skalbimo ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1699.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1699.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LG Washing machine with dryer | WT1210EGF | Energy efficiency class A/C | Front .. |
|
1728.88 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
LG WT1210EGF Washing machine with dryer, A/C, Front loading, Washing capacity 12.. |
|
2130.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2130.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 22:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806096014011 |
| Gamintojo kodas | wt1210egf |
| Maks. skalbinių svoris | 12kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | 57l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 165.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 136kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 57l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 10kg |
| Inverterinis variklis | inverterinis variklis |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |







































