Samsung Jet Bot Plus kaina
Samsung Jet Bot Plus kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 11:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 8806092260061 |
| Funkcijos | išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | -pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.98cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | be plovimo funkcijos |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2400mah |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 90min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























































