Dreame D10s Plus kaina
Dreame D10s Plus kaina
VACUUM CLEANER ROBOT/D10S PLUS RLS6AD DREAME |
|
439.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
439.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dreame D10S Plus Black RLS6AD dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.79 eur/mėn |
|
497.85 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dreame D10s PlusTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
497.85 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Robotas Siurblys Dreame D10S PlusGreitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
520.00 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 18:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6973734681613 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 270 |
| Įsiurbimo galia | 4000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.23kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | 145ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 6val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 280min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |



















































