Dreame D10s kaina
Dreame D10s kaina
Dreame DreameBot D10s, robot vacuum (white) NO |
|
218.39 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
218.39 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
VACUUM CLEANER ROBOT/D10S RLS3L DREAME |
|
221.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
221.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D10s, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
259.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D10s, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
259.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
259.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dreame D10S RLS3L dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.32 eur/mėn |
|
259.90 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
259.90 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6973734681651 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 270 |
| Įsiurbimo galia | 5000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.57l |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 0.2ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | dulkių talpa 570 ml, vandens talpa 235 ml, iki 280 min veikimas tyliajame režime. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 6val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 280min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |














































